Erasmus+. 30. Yıl Kampanyası Temmuz Ayı Özeti


Erasmus+ Programının 30. Yılında,  Programa yönelik farkındalığın artırılması, faydalarının ve kazanımlarının aktarıldığı çalışmalar yapmaya Temmuz ayında da devam ettik.

Temmuz ayının teması olan “uluslararası işbirliği” kapsamında ay içerisinde farklı etkinlikler yürüttük. Bu kapsamda:

1)      Erasmus+ Programının gençlere sunduğu eğitim, staj, gönüllülük ve uluslararası işbirliği fırsatlarını konuşmak için gençlerle biraraya geldik.

2)      Antalya’dan gelen gençlerimize işbirliği ve gönüllülük fırsatlarını anlattık.

3)  Türk Kızılayı Kilis Şubesi tarafından düzenlenen uçurtma şenliğinde AGH gönüllülerimiz Erasmus+ 30. kapsamında faaliyetlerde bulundu.

Türkiye Ulusal Ajansı olarak Erasmus+’ın 30. Yıl kampanyasına Temmuz ayında da sizlerin hikayelerini paylaşmaya devam ettik. Bu kapsamda;

Alper GAYRETLİ'nin Hikayesini

Hande ve Fortunato'nun Hikayesini

Aysel Karaköse'nin Hikayesini paylaştık.

Ayrıca, Erasmus+ Benim Gözümden fotoğraf yarışmamızın 4. Periyot kazananı da Temmuz ayı içerisinde açıkladık. Bu ayın kazananı “Sessiz Yolculuk” isimli fotoğrafıyla, Erasmus+ öğrenci hareketliliği kapsamında Polonya'ya giden Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisi "Demir Ali AKYAR" oldu.

Erasmus+ 30 yıl kapsamında gerçekleştirmeyi planladığımız kurumsal  çalışmalar veya "Benim de bir Erasmus+ hikayem var" diyorsanız buradan bizimle  paylaşabilirsiniz. Türkiye Ulusal Ajansı'nı sosyal medyada takip ederek, ay içerisindeki etkinlik ve paylaşımları anında görebilirsiniz. 

   /ulusalajans